Haber

AK Parti Milletvekili Sarıeroğlu: Türkiye Filistin’e Desteği Sürdürecek

AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Türkiye’nin mazlum ve mağdur coğrafyalarda her zaman kardeşlerinin yanında olduğunu belirterek, “Filistin konusundaki duruşumuzu aynı kararlılık ve hassasiyetle sürdürmeye devam edeceğiz.” söz konusu.

AK Parti Polatlı ilçe danışma toplantısı ilçe genel merkez binasında gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Milletvekili Sarıeroğlu, Filistin’de yaşanan zulme dünyanın sessiz kaldığını belirterek, “Türkiye, mazlum ve mağdur coğrafyalarda her zaman kardeşlerimizin yanındadır. Nerede zulmün, gözyaşının olduğu yerde Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde” dedi. Acı çekenlerin yanında olduk, kalbimizi açtık, ülkemizin kapılarını açtık, her zaman Filistin’in yanında olduk.” “Türkiye’deki kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

İstanbul’da düzenlenecek Büyük Filistin Mitingi’nin önemine vurgu yapan Sarıeroğlu, “Filistin konusundaki duruşumuzu aynı kararlılık ve hassasiyetle sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Toplantıda AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı İbrahim Güzelgöz ve Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir de birer konuşma yaptı.

buharkenthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu