Haber

Altay Başkanı Özkaral, Göztepe taraftarı olduğu iddialarına yanıt verdi

1. Lig’de cumartesi günü derbide Göztepe’ye konuk olacak Altay’ın son iki yönetiminde görev alan ve 8 Ocak’ta yönetim kurulu kararıyla başkanlığa getirilen Süleyman Özkaral, şu soruya yanıt verdi: Göztepe taraftarı olduğu ve Gürsel Aksel Stadı’nda lojman sahibi olduğu iddiaları ortaya atıldı. . Sahibi olduğu firmanın İzmir kulüplerinden Altınordu’ya LED billboard reklamı, Göztepe’ye göğüs reklamı, Altay’a da göğüs reklamı verdiğini belirten Altay Başkan Özkaral, “Ben o dönemde futbol oynadım, futbolu seven biriyim. İzmir kulüplerine sponsorluk verdim. Sözleşmeler yapılırken kulüpler “Reklamımız karşılığında bize loca verdiler. Göztepe Stadı’nda şirketimin sponsorluğundan dolayı lojman olduğu doğrudur ancak şirketimde çalışanlarım ve Göztepe’den gelen misafirlerim burayı kullanıyor. Biz bunu bu şekilde değerlendiriyoruz” dedi.

Son kurultay öncesinde Altay’ın başkanlığı için teklif aldığını ancak geri planda kalmayı tercih ettiğini belirten Süleyman Özkaral, “Altaylı olmasaydım kulübe neden milyonlarca TL vereyim? diğer kulübün taraftarı olsaydım o kulübe verirdim oraya giderdim. beni yıpratmak için burada farklı algılar yaratıyorlar. biz sessiz ve sakin kalıp birlik ve beraberlik içinde Altay için güzel şeyler yapmak niyetindeyiz. Şeffaftır. Bu tür tezler bizi üzüyor. Önümüzdeki dönemde Altay’ımıza Almanya’dan sponsor getireceğiz. Bunlar kulübümüz adına güzel şeyler. Camianın değerli isimleri bana destek veriyor. “Eğer bu tür tezlere takılıp kalırsam. tezler, iş yapamıyorum. Bizi yıpratmaya, yıkmaya çalışanlar olacak. Eğer benden daha uygun biri bu görevi üstlenirse yine onların yanında olacağım” dedi.

Ligde düşme sınırından kurtulamayan Altay, yeni teknik direktörü Cüneyt Biçer yönetimindeki ilk maçında derbiyi kazanarak moral tazelemeye çalışacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu