Haber

Melikgazi’de “Milli Değerlerimiz Çanakkale” konferansı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancioğlu, Yeşilay’ın ve gençlerin Melikgazi için ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Ülkemizin geleceği gençlerin elinde. Yeşilay’ın en değerli misyonu, gençlerimizi zararlı alışkanlık ve bağımlılıklardan korumaktır. Belediye olarak elimizden geldiğince takviye yapacağız. Çanakkale, milli birlik ruhunun tecelli ettiği bir yerdir. Çanakkale’nin bizlere kazandırdığı manevi ruh, vatan adına verilen bu emek, bugün geleceğimizin inşasında bizlere yol gösterecek ve yol gösterecek en değerli temeller olacaktır. Bu bağlamda Çanakkale şehitlerimizi ve vatanları için canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. İçlerimizi yumuşatan bu keyifli konferans için Ahmet Nedim Kilci hocamıza da teşekkür ederim.” söz konusu.

Yeşilay Kayseri Şube Başkanı Mehmet Çifçi, “Bağımlılıkla mücadele kapsamında yıl boyunca düzenlediğimiz etkinliklerle genç kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Bireylerimizin gururla gelecek nesillere taşıyacakları milli değerlerimize her şeyden çok sahip çıkmalarını diliyoruz. Bu konferansın çok faydalı olacağına inanıyorum. Desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Gökmen Çiçek Bey’e ve teşkilatta iş birliği içinde bulunduğumuz Başkanımız Mustafa Palancıoğlu’na teşekkür ediyorum.” dedi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Yeşilay ruhuna uygun bir konferanstı. O zamanlar gençleri öldürmek için cephedeydi, şimdi alçaklar yavrularımızı zehirlemek için uyuşturucuyla mücadele ediyor. Yine de güvenliğimiz bu konuda çok iyi çalışıyor. Ama bu savaştaki en önemli cephemiz Yeşilay’dır. Gençlerimiz için emeği geçen Yeşilay Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi. söz konusu.

of-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu