Teknoloji

SYNCED için Ön Kayıt Açıldı!

NExT Studios tarafından geliştirildi ve Level Infinite tarafından yayınlandı SENKRONİZEiçin ön kayıtlar açıldı. Katılım oranına göre çıkış gününde pek çok farklı ödül bizleri bekliyor olacak. Detaylar burada.

SYNCED İçin Oyuncuları Ön Kayıt Bekliyor

Level Infinite ve geliştirici ekibi NExT Studios bugün, bu yaz dünya çapında piyasaya sürülecek ve oyuncuları teknolojik bir geleceğe götürecek ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED için ön kayıtların başladığını duyurdu. SYNCED, PC’nin yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.

SYNCED’in ön kayıt programı, bağlı kuruluş belirli sayılara ulaştıkça oyuncuları ödüllendirecektir:

Dünyamızın yakın geleceğini konu alan SYNCED’de nano teknoloji, medeniyetin belkemiğini oluşturuyor. Çöküş denilen bir felaketin ardından insanlığa düşman olan nano-makineler, kendi varlıklarını sürdürebilmek için insanları tüketerek onları ölümcül nano-yaratıklara dönüştürüyor. Bu kıyamet senaryosunda oyuncular, Meridian’da nano güçle çalışan pahalı bir element olan Nerva’nın peşinde koşan Koşucular rolünü üstlenecekler.

Eşli nişancı türüne yeni bir soluk getiren Runners, yalnızca 3’lü gruplar oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda mağlup oldukları Master Nano’ları Companion Nano’lara dönüştürerek onları hızlı PvE ve PvP çatışmalarında stratejik olarak kontrol edilebilir silahlara dönüştürür.

SYNCED ayrıca klasik yağmacı nişancı oyunlarından öğeler içerir: Koşucular, oyun tarzına en uygun güçlü silahların ve modların kilidini açarken karakterlerini geliştirmek için PvE ve PvP yarışmalarında kaynak toplayabilir.

habercatalpinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu